„HIVATÁSUNK RAGYOGÁSA” Szakmai Tudományos Konferencia és Díjátadó

Utoljára módosítva: 2017-12-01

„Így dolgozunk MI Pest megyei szakdolgozók”

„HIVATÁSUNK RAGYOGÁSA” Szakmai Tudományos Konferencia és Díjátadó

Visegrád, 2017.november 20.

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Pest Megyei Területi Szervezete 2017. november 20-án Visegrádon megrendezte VIII. Szakmai Tudományos Konferenciáját „Hivatásunk ragyogása” címmel.

A konferencián 150 egészségügyi dolgozó vett részt Pest Megye egészségügyi intézményeiből. A tudományos előadások a szakdolgozói munka több területét és számtalan eredményét mutatták be a kardiológiai rehabilitáció, radiológia, labordiagnosztika, pszichológia, kórházhigiéne, pszichiátria, gyógytorna és diabetológiai oktatás területéről.

A Tudományos Konferencián Dér Ilona, a Radiológiai Osztály vezető asszisztense „Emlőszűrés két éves tapasztalatai a Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet Radiológiai Osztályán” címmel, Miklós Erika, a Pszichiátriai Osztály szakasszisztense „Küzdelem” – demenciával élő betegek az ellátórendszer különböző színterein” címmel tartott előadást.

A rendezvényen Kossuth Zsuzsanna születésének 200. évfordulója alkalmából a Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet dolgozói a következő kitüntetéseket vehették át:

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Pest Megyei Területi Szervezete Kossuth Zsuzsanna születésének 200. évfordulója alkalmából „Kiváló Munkáért Emlékérmet” adományozott Dr. Pusztainé Szekeres Erzsébet ápolási igazgató részére.

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Pest Megyei Területi Szervezete Kossuth Zsuzsanna születésének 200. évfordulója alkalmából „Ápolás Szakmai Díjat” adományozott kiemelkedő szakmai és oktatói tevékenysége elismeréseként Mátyusné Oláh Erika, a Kardiológiai Osztály osztályvezető ápolója részére.

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Pest Megyei Területi Szervezete Kossuth Zsuzsanna születésének 200. évfordulója alkalmából „Kiváló Munkáért Emlékérmet” adományozott Magyar Tiborné, az I. Belgyógyászati Osztály osztályvezető ápolója, ápolási igazgató helyettes részére.