Magyar Ápolók Napja 2013

Utoljára módosítva: 2017-11-13

A Magyar Ápolási Egyesület immár harmadik alkalommal ünnepelte meg a Magyar Ápolók Napját 2013. február 19-én az Emberi Erőforrások Minisztériumában.

A Magyar Ápolási Egyesület felterjesztésére Balog Zoltán az emberi erőforrások minisztere kitüntetéseket adományozott az Egyesületünk tagjai számára. A kitüntetéseket az ünnepség keretében Dr. Szócska Miklós egészségügyért felelős államtitkár adta át. Pro Sanitate-díjat öt fő, Az emberi erőforrások minisztere Elismerő Oklevele kitüntetést tizennégy fő, valamint három munkacsoport vehette át.

Az emberi erőforrások minisztere Elismerő Oklevele kitüntetését vehették át Intézetünk Gasztroenterológiai laboratóriumának dolgozói.
A gasztroenterológiai csoport kb. 20 éve közel azonos munkatársakkal dolgozik együtt, a területhez tartozó gasztroenterológiai betegek megelégedettségére. Fent nevezettek nagy munkabírású csoport, átlagban napi 28-30 beteget látnak el. Az intézet bármikor számíthat odaadó munkájukra.

A kitüntetetteknek szívből gratulálunk!