Nyílt nap a pályaválasztás előtt álló diákok számára a Toldy Ferenc Kórházban

Utoljára módosítva: 2018-03-23
Kórházunk 2018. április 5-én 13.00 órától nyílt napot szervez pályaválasztás előtt álló diákok számára.
Célcsoportként a 13 éves kortól 23 évesig terjedő korig szeretnénk megszólítani.
A programon történő részvétel előzetes regisztrációhoz kötött: nyiltnap@toldykorhaz.hu email címen
2018. április 3. 12:00 óráig.
A program célja, hogy a továbbtanulás előtt, illetve a pályaválasztás előtt álló diákok az egészségügyről, az ápolói, asszisztensi és orvosi munkakörökről élményszerzés útján tájékozódjanak. A programban csoportok vesznek részt, öt különböző állomáson előre meghatározott feladatok – babamentés, próbabábun történő újraélesztés, betegfelvétel, műtői bemosakodás, ultrahang és röntgenkép készítés – várnak rájuk.
A csoportokat rezidens orvos, szakdolgozó – kíséri az állomások között-
A feladatok kivitelezését pontozzuk, a legjobb eredményt elérő csapatokat jutalmazzuk.
Várjuk a jelentkezéseket!